Lord Dreadnought (lorddreadnought) wrote,
Lord Dreadnought
lorddreadnought

Помилки Зеленського збільшують шанси Порошенко на перемогу.
Мене запитують, чому не чути нових рейтингів від соціологів? Думаю причина у тому, що настрої виборців змінюються кожен день.

Наприклад, минулого тижня Володимир Зеленський зробив декілька критичних помилок, а на одні граблі, схоже, вирішив наступати до кінця кампанії. І це безумовно позначиться на його підтримці.

Символічно, що смуга невдач олігархічного кандидата почалася майже "вдома" – на "домашньому" телеканалі 1+1, який належить олігарху Ігорю Коломойському. На мою думку величезною помилкою Володимира Зеленського було не приходити в четвер у комфортний для себе формат ток-шоу "Право на владу", який проводили лояльні журналісти.

Його спроба похамити у відповідь на підкреслено чемне звертання Петра Порошенка, який запросив "Володимира Олександровича" подискутувати, вразила не лише опонентів Зеленського, але навіть його прихильників.

Чи не тому наприкінці програми її учасники почали фотографуватися з Петром Порошенком на очах у ведучих, що виглядали дещо спантеличено.

Другою помилкою стала відмова повернутися у Київ для дебатів з Порошенком 14 квітня на Олімпійському стадіоні. Навіть якщо в Парижі було тепліше і приємніше, ніж вдома, Володимир Зеленський проігнорував майже двісті ЗМІ і дозволив опоненту демонструвати порожнє місце, де міг стояти він.

Зрештою, артист, що звик кепкувати та іронізувати над іншими, став сам суб'єктом численних фотожаб та насмішок, бо виглядав боягузом, відмовившись дебатувати з Петром Порошенком.

Ще однією, менш помітною, але критичною помилкою стала активна кампанія одіозних членів команди Віктора Януковича на підтримку Володимира Зеленського, перемогу якого вони очікують, як реванш над Євромайданом.

Схоже, це і справді реванш на користь тих політиків та їх виборців, які з 2014 року ніяк не можуть оговтатись. А от поживним грунтом для реваншу стало взаємне поборювання між політиками, що вийшли з Євромайдану.

Ми забули, що наші взаємні дискусії, суперечки та навіть сварки стосуються лише того, як швидко і ефективно віддалитись від Москви і запровадити в Україні правила цивілізованого Євросоюзу. Опоненти ж, які ведуть до влади Зеленського, сподіваються з його допомогою розвернути Україну у зворотному напрямку.

Джерело: https://blogs.pravda.com.ua/authors/ukolov/5cb472c988e11
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments