Lord Dreadnought (lorddreadnought) wrote,
Lord Dreadnought
lorddreadnought

 • Mood:

Коломойський ввів свого клоуна Зеленського в політику, щоб принизити Українську Націю - Корчинський
Бізнесмен Ігор Коломойський ввів свого протеже шоумена Володимира Зеленського в політику, щоб принизити українську націю.

Таку думку в ефірі "Прямого" висловив громадський діяч Дмитро Корчинський.

"Мені здається, що коли Коломойський вводить Зеленського в українську політику, він вводить щось на зразок "коня Калігули". І, можливо, йому справді немає що закинути – в тому смислі, як не можна було закинути чого-небудь коню. Але Сенат тоді сприйняв це як глибоку образу, як приниження. Тобто Калігула хотів принизити Сенат – він ввів туди свого коня.

А Коломойський захотів принизити націю – він ввів в українську політику свого клоуна, ввів цю істоту в українську політику. Найгірше те, що, на відміну від римських сенаторів, багато хто з українців не відчув образи. А це образа насправді", - наголосив Корчинський.

На його думку, якщо Зеленський програє вибори, цілком імовірно, що він через місяць після того поїде з гастролями в Російську Федерацію.

"Хто-небудь переконаний в тому, що він не поїде з гастролями в Російську Федерацію?.. Вони багато чого не роблять з 2014 року, а потім, коли добре платять, то їдуть. А Путін додумається добре заплатити, щоб він таки взяв і поїхав туди, для того щоб ще раз принизити нас. І він за гроші поїде.

Тобто це, в принципі, негідна річ, особливо в воюючій країні – розважатися таким способом в воюючій країні. Тобто те, що у нас є рейтинговим кандидатом людина, щодо якої ніхто нічого не може сказати, що він зробить в наступному… От він виграє. Добре, він виграв. Що він буде? Він поїде падати на коліна перед Путіним або він поїде падати на коліна перед головою Єврокомісії?", - наголошує Корчинський.

Tags: Зеленський - це приниження Української н
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments