Lord Dreadnought (lorddreadnought) wrote,
Lord Dreadnought
lorddreadnought

 • Mood:

ТИМОШЕНКО ЧЕРЕЗ МЕРЕЖУ ПІДКУПУ ВИБОРЦІВ МОГЛА ОТРИМАТИ СІМ МІЛЬЙОНІВ ГОЛОСІВ - ПАЛІЙЗавдяки організованій депутатом від партії "Батьківщина" Валерієм Дубілем та російськими політтехнологами мережі, кандидат у президенти Юлія Тимошенко  могла отримати 7 мільйонів голосів.

Про це в ефірі "Прямого"розповів політолог Олександр Палій.

"Ця історія з підкупом надзвичайно серйозна. Ми бачили докази, які були надані СБУ, прокуратурою і Державним бюро розслідувань. Ми побачили, що є платіжки, є розпис, підписи, є конкретні люди, які отримували ці гроші. Більше того, частина цих людей, які керували мережами підкупу, є мешканцями і уродженцями Росії. І, виявляється, вони працювали на території України з 2014 року. Уявіть собі, йшла війна, а піарники працювали, запрошені одним із депутатів від "Батьківщини", працювали з Тимошенко ті ж люди, які працювали раніше з Жириновським, а також у кампанії Путіна. І, більше того, лідерка "Батьківщини" ставила цих людей стояти на її з'їзді серед солдатів", - сказав політолог.

Також Палій зазначив, що завдяки організованій депутатом Дубілем та російськими політтехнологами мережі, Тимошенко дійсно могла отримати 7 мільйонів голосів.

"Мені здається, що це якийсь цинізм вищої міри. Адже люди, які робили вибори Путіну і Жириновському, зараз роблять вибори Тимошенко. Але, крім цього також є факт, про який говорять правоохоронці: вся ця мережа складалася не тільки з 5 тисяч людей, які платили, які повинні були сплачувати, але й з 680 тисяч людей, кожен з яких мав привести ще десятьох. Уявіть собі обсяг цієї мережі. Це дійсно третина всіх виборців. 30% голосів, тобто 7 мільйонів з 20, Тимошенко могла отримати просто так", - наголосив експерт.

Tags: Підкуп виборців Кремлем і Тимошенко
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment