Lord Dreadnought (lorddreadnought) wrote,
Lord Dreadnought
lorddreadnought

Алкоголь вбиває Українську націю

Алкоголізм – це проблема, яка переслідує суспільство з найдавніших часів. Навіть у старовинних повістях розповідається про те, як "мед, пиво пили", в древніх писаннях завжди фігурує "вино", і ще в Древньому Римі влаштовувалися справжні масові алкогольні гулянки, які привели імперію до морального падіння і розпусти.

З початком XX століття до буденного життя увійшли міцні алкогольні напої: віскі, горілка і тому подібне. Із зростанням населення, і поліпшенням якості життя алкоголь почав займати все більше місце в житті людей.

Алкоголізм є причиною 4% всіх смертей у світі!

На планеті налічується близько 140 мільйонів людей, які страждають від алкогольної залежності, і яким потрібне лікування алкоголізму.

Україна займає одно з перших місць у світі по кількості вживання алкоголю.

15 літрів спирту в рік на душу населення

Виродження нації починається при вживанні від 6 до 8 літрів спирту в рік.

В Україні налічується до 1 мільйона людей, які страждають від алкогольної залежності.

Щороку кількість українців стає на 500 тисяч менше.

400 тисяч людей, вмираючих щорічно в Україні, загинули внаслідок нездорового способу життя, і надмірного споживання алкоголю. Згідно з дослідженнями Всесвітньої організації здоров'я, 20% українців вживають алкоголь в кількості, що набагато перевищує норму. Нормою вважається до 2 літрів спирту на рік.

Молодий алкоголізм, статистика

Зловживання алкоголем, яке призводить до формування залежності, починається ще в ранньому віці. А до 18 років стає повсякденною нормою. Самий "п'ючий вік" - від 18 до 28 років.

Більшість українців починають куштувати алкоголь до 13 років.

Відповідно до Загальноєвропейского опитуванням молоді про вживання алкоголю і наркотичних речовин, близько 87% школярів в Україні хоч би раз куштували алкоголь. А більше 26% вживають алкоголь кілька разів на місяць.

Всесвітня організація здоров'я називає ще сумнішу статистику: 57% дітей у віці до 13 років вживають алкоголь, 40%% молодих людей у віці від 14 до 18 років систематично п'ють, і їм вже потрібна реабілітація і спеціалізоване лікування алкоголізму або лікування наркоманії.

Головна причина такої сумної тенденції полягає в тому, що в Україні склалася певна стала культура вживання алкоголю, яка передається з покоління в покоління. Ця культура настільки щільно укорінилася в житті людей, що вживання алкоголю вільно транслюється в засобах масової інформації. Природно, це впливає на підсвідомому рівні, і таким чином стає нормою життя.

Щодня алкоголь вбиває 40 українців. Про це на прес-конференції повідомив екс-міністр охорони здоров'я України професор Микола Поліщук. За його словами, основними причинами захворюваності і смертності в Україні є не здоровий спосіб життя, зокрема, зловживання тютюном і алкогольними напоями.

"За статистикою 2009 року, на одного українця (включаючи новонародженого і людей старшого віку) на рік припадає 82 літри спиртного (пива, вина, горілки). Якщо порівняємо зі спожитими рибою, м’ясом, салом, то цих продуктів - 82,5 кілограми на людину”, - зазначив Поліщук.

Зараз із колишніх радянських республік найактивніше борються з пияцтвом і самогоноварінням в Бєлорусі. Спиртне там можна купити тільки вдень і лише в магазинах. При МВС створено спеціальну гарячу лінію. А самогонників, що сховалися в лісах, відловлюють за допомогою літака-розвідника.

Бєларуси п'ють не менше, ніж, скажімо, українці - 5,5 і 6 літрів чистого спирту на рік на кожну людину. А ось росіяни примудряються випивати 18 літрів, і це критичний показник.

Tags: Алкоголь вбиває Українську націю
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments